Kontakt

Har du spørgsmål eller kommentarer? Benyt dig af formularen her på siden, og vi vil vende tilbage til dig hurtigst muligt.

Sonne Huse A/S
A F Heidemanns Vej 17
9800 Hjørring

Tlf.: (+45) 98 92 76 66
Email: mail@sonnehuse.dk

CVR nr.: 37041106

Skriv til os nu

Indehaver / Salgsdirektør

Arne Sonnesen
Tlf.: +45 40 40 49 80
Email: arne@sonnehuse.dk

 

Projektchef

Lars Skov
Tlf.: +45 40 40 49 70
Email: lars@sonnehuse.dk

 

Boligstylist

Annette Sonnesen
Tlf.: +45 24 66 00 80
Email: annette@sonnehuse.dk

Boligrådgiver/salg

Christian Lykke
Tlf.: +45 22 66 49 40
Email: Christian@sonnehuse.dk

 

Boligrådgiver/salg

Thomas Klitgaard
Tlf.: + 45 40 61 49 60
Email: thomas@sonnehuse.dk

 

Byggeleder

Anders Rysholt Nielsen
Tlf. + 45  22 31 49 60
Email: anders@sonnehuse.dk